Hazard: Prosil sem Luko za desetico, rekel je ne

La liga 13. Jun 201923:48 > 23:50
Angel Martinez/Getty Images

Eden Hazard je bil pred številnimi privrženci kraljevega kluba na stadionu Santiago Bernabeu tudi uradno predstavljen kot nova okrepitev madridskega Reala, a v dresu brez številke.

V zadnjih sezonah smo Edena Hazarda navajeni spremljati v dresu s številko 10, pri svojem novem delodajalcu v španski prestolnici pa je številka 10 že dolgo zasedena, nosi jo namreč Luka Modrić.

Eno izmed novinarskih vprašanj pred začetkom uradnega sodelovanja Belgijca in Reala je bilo tudi to, katero številko si želi imeti na hrbtu, novi igralec kraljevega kluba pa je opisal zgodbo, kako ga je Modrić zavrnil, ko ga je prosil, če mu odstopi svojo številko.

“V šali sem preko Matea Kovačića vprašal Luko za številko 10, pa mi je hitro odvrnil, da bom moral najti neko drugo številko,” je v smehu dejal Hazard.

Številka na dresu pa sicer ni pomembna, zame je najbolj pomembno dejstvo, da sem uresničil sanje in prišel sem,” je še dodal belgijski zvezdnik.