Xhaka na radarju Atletica

La liga 18. Jun 201913:11 > 13:16
Alexander Hassenstein, Getty Images Sport

Skorajda zagotovo bo v prihodnjih dneh Atletico zapustil Rodrigo Hernandez. V klubu že imajo na radarju njegovo zamenjavo.

Prva želja Colchonerosov je nogometaš Real Madrida, Marcos Llorente. Toda vse bolj se pri vodstvu kluba zavedajo, da je pripeljati nogometaša iz mestnega tekmeca, skorajda misija nemogoče. Perez namreč ni naklonjen prodaji igralca direktnemu rivalu. Poleg tega pa je MarcosLlorente velik navijač kluba za katerega igra.

Z ozirom na vse navedeno so se pri Atleticu odločili, da bodo poiskali novo rešitev. Na radar se je “ujel” Granit Xhaka.

Nogometaš Arsenala je bil sicer že v preteklosti, ko je še igral za Borussio iz Monchengladbacha, omenjen v povezavi z Atleticom. Reprezentant Švice je izkušen nogometaš. Španski mediji pa so še posebej omenili njegov odličen strel z razdalje.

Glede na to, da se ni ustalil v začetnih enajst pri Arsenalu, ne bi bilo nič čudnega, če bi v naslednji sezoni brcal v Španiji.