Neymar na poti Griezmannu – Francoz v PSG?

La liga 19. Jun 201921:34 > 21:40
David Ramos, Getty Images

Vodstvo PSG-ja se je poleti pripravljeno odpovedati uslugam prvega zvezdnika Neymarja. Ekipa, ki ga bo želela videti v svojih vrstah, bo morala odšteti 300 milijonov evrov, trdi La Parisien.

Francozi se dobro zavedajo, da bodo poleti težko našli klub, ki bo zmožen in pripravljen plačati 300 milijonov evrov, zato je veliko bolj realen scenarij, po katerem bi ob odškodnini dobili še kakšnega igralca.

Španski mediji že dalj časa pišejo, da se za Neymarja zanima madridski Real, v zadnjih dneh pa so znova vse glasnejše govorice, da bi se lahko vrnil v Barcelono.

Neymar je klub iz Nou Campa zapustil leta 2017 za rekordnih 222 milijonov evrov, Katalonci pa bi v Pariz utegnili poslati Ousmana Dembeleja, Ivana Rakitića ali Samuela Umtitija.

La Parisien še dodaja, da bi morebitni povratek Neymarja v Barcelono zaustavil prihod Antoina Griezmanna v vrste španskih prvakov. Francoz je le še korak ali dva od podpisa pogodbe, jasno pa je, da si Katalonci obeh igralcev “velikega kalibra” ne morejo privoščiti.

Ob tem je zgodba hitro dobila nadaljevanje. V kolikor bi Neymar znova pristal ob boku Messija, nikakor ne gre izključiti možnosti, da bo njegovo mesto pri PSG-ju zasedel ravno Griezmann.