Theo Hernandez iz Reala v Milan!

La liga 6. Jul 201919:26 > 19:29
Rob Foldy/Getty Images

AC Milan je v soboto potrdil prihod levega bočnega branilca Thea Hernandeza, ki je prišel iz madridskega Reala. Rdeče-črni naj bi zanj odšteli 20 milijonov evrov.

Theo Hernandez, ki je bil zadnji dve sezoni član madridskega Reala je že zapustil galaktike. Potem, ko mladenič nikoli ni dobil prave priložnosti v dresu belega baleta je Francoz sedaj tudi uradno postal novi član italijanskega Milana. Slednji je zanj odštel 20 milijonov evrov.

Hernandez, ki je v Real prišel iz Atletica je za beli balet odigral vsega 23 tekem, z rossoneri pa naj bi podpisal petletno pogodbo.

Lansko sezono je bočni branilec preživel na posoji pri Real Sociedadu. Že pred začetkom sezone pa je bilo jasno, da je Theo tisti, ki je na seznamu pri Realu za prodajo, saj ob takšni konkurenci v ekipi prav veliko priložnosti najbrž ne bi dobil.

Po pisanju medijev naj bi bil blizu prestopa v Milan tudi nogometaš Arsenala Lucas Toreira.