"Najlepši spomin? Ko smo izločili PSG!"

La liga 14. Jul 201913:25 > 13:29
Getty Images/Srđan Stevanović

Nogometaš PSG-ja in brazilske reprezentance Neymar je za medije spregovoril o najveličastnejših trenutkih svoje kariere ter posebej izpostavil povratno tekmo lige prvakov, po kateri je Barcelona spomladi 2017 s skupnim izidom 6:1 izločila PSG.

Neymar je z izjavo še dolil olje na ogenj špekuliranju medijev, ki namigujejo na njegovo vrnitev v Katalonijo. “Vročo” izjavo je dal Brazilec na človekoljubnem dogodku sklada “Institut Neymar”, ki ga je organiziral leta 2013.

“Ko smo premagali PSG v Barceloni, je bil to vrhunec moje kariere…po tekmi se nam je zmešalo od veselja. Mislim, da se nikoli v karieri nisem počutil bolje. Ko smo dosegli tisti šesti gol….huh, neverjetno,” je brez dlake na jeziku razlagal Neymar.

Na tisti tekmi je Brazilec dosegel dva zadetka, enega iz prostega strela v 88. minuti, drugega pa iz enajstmetrovke v 91. minuti. Izpostavil je tudi osvajanje zlate kolajne na OI v Riu 2016, ko je bila Brazilija v finalu boljša od nemških vrstnikov.