Kroos: Želimo igrati bolje

La liga 6. Avg 201914:48 > 14:50
Adam Pretty, Getty Images

Nogometaš, ki igra na sredini igrišča je dejal, da Zinedinu Zidanu ne bo lahko spraviti kluba na raven, ki je bil pred njegovim odhodom. Prav tako je Joviću sporočil, da je igrati za Real nekaj posebnega.

“Želimo igrati bolje in da smo konstantni. Ko bomo uredili to potem se bo mozaik sestavil sam od sebe in to nam bo omogočilo, da se bomo borili za lovorike”, je povedal nemški nogometaš.

Z Zidanom na klopi so bili Madridčani trikrat prvaki Evrope.

“Ni se lahko vrniti na tako visoko raven kjer smo bili. Ekipa je bila v primerjavi s tem, ko se je maja 2018 poslovil v drugačnem položaju kot ko se je marca 2019 vrnil.”

Srbski napadalec Luka Jović je ena izmed večjih okrepitev Reala v tem prestopnem roku.

“Dobro se je vključil v ekipo. Toda ni imel sreče s poškodbo zaradi katere ni odigral veliko minut. Jović je nogometaš s katerim bomo boljši v tistem pri čemer blesti – pri doseganju zadetkov. Ne glede na njegove številke pa Real ni Eintracht in ko pridejo mladi nogometaši v klub moramo mi starejši pomagati, da bodo razumeli kaj pomeni igrati za Real”, je zaključil Kroos

S tekmami v španskem prvenstvu Real začne 17. avgusta z gostovanjem pri Celti iz Viga.