Pique: Neymar? Naj sam pove, kaj si želi…

La liga 7. Avg 201911:42 > 11:42
Getty Images/Srdjan Stevanovic

Nogometaš Barcelone Gerard Pique je pozval zvezdnika PSG-ja Neymarja, da dokončno razjasni, kje bi rad nadaljeval svojo kariero.

Glavna tema poletnega prestopnega roka je vnovič Neymarj, ki naj bi si želel vrnitve na Camp Nou. Španski in francoski mediji zatrjujejo, da so pogajanja med kluboma že stekla, dobro obveščeni viri pa so razkrili, da naj bi bila Barca pripravljena plačati 100 milijonov evrov, ob tem pa bi se v Pariz preselila še dva nogometaša katalonskega ponosa

Kar nekaj je takšnih, ki niso bili navdušeni nad načinom, s katerim je zapustil klub. Kljub temu pa je s svojimi igrami v dresu Barce osrečil veliko ljudi,” razmišlja Pique in dodaja: “Trenutna situacija je zelo zapletena. Neymar je igralec PSG-ja, mi pa imamo že zdaj tako kakovostno ekipo, da se lahko nadejamo največjih lovorik. Sam bi bil vesel njegovega povratka, a to nima večjega pomena. Ključno je to, da se Neymar zjasni in pove, kaj si želi.

Brazilec je Barcelono zapustil poleti 2017, ko je PSG zanj odštel rekordnih 222 milijonov evrov.

Prestopni rok v Španiji traja do 2. septembra.