PSG bi Neymarja prodal v Real, a ne želi Bala in Jamesa

La liga 14. Avg 201916:16 > 16:18
Mark Robinson Getty Images Sport

Vodstvo PSG-ja je pripravljeno na pogovore o prestopu Neymarja v madridski Real, v zameno za svojega napadalca pa želi uloviti dva člana kraljevega kluba - Luko Modrića in Viniciusa Juniorja.

Matthias Hangst/Bongarts/Getty Images

Francoski prvaki se že nekaj časa zavedajo, da bodo ostali brez muhastega Brazilca. Neymarjev prestop napoveduje tudi dejstvo, da zvezdnik trenutno ne trenira s prvo ekipo.

PSG je Neymarja pripravljen prodati Realu, a je za prestop postavil dva ultimata. Marca poroča, da si Francozi želijo zagotoviti usluge Luke Modrića in Viniciusa Juniorja, nikakor pa jih ne zanimata Gareth Bale in James Rodriguez. Real sicer naj ne bi bil pripravljen prodati Viniciusa, ker v njem vidi potencial, s katerim bi lahko mladi Brazilec hitro postal najboljši igralec kraljevega kluba.

Dolgo časa je bila za prestop Neymarja glavni favorit Barcelona, ki pa se zaenkrat z vodstvom francoskega velikana ni uspela dogovoriti za višino odškodnine. Bo vse skupaj izkoristil Real in s tem ponagajal svojemu največjemu rivalu?