"Za Neymarja ni mesta v Barci! Kje naj igra?"

La liga 15. Avg 201917:00 > 17:03
Francois Nel/Getty Images

Nekdanji napadalec Barcelone Hristo Stoičkov je dejal, da Katalonci v svojih ne potrebujejo Neymarja, ki je trenutno še vedno član PSG.

Srdjan Stevanovic, Getty Images

Legendarni bolgarski napadalec Hristo Stoičkov, ki je največ tekem v svoji karieri odigral za Barcelono je izjavil, da Katalonci v svojih vrstah ne potrebujejo Neymarja

“Neymarja, Barcelona ne potrebuje. Za njega ni mesta v ekipi. V Barceloni so Dembele, Griezmann, Suarez in Messi. Kje bi igral Neymar? On bi bil tempirana bomba v slačilnici,” je dejal Stoičkov.

Povezano

53-letni Bolgar je dvakrat v svoji karieri nosil dres Barce in s Katalonci osvojil kar 13 lovorik, zato ga navijači v klubu zelo spoštujejo.

Že celotni prestopni rok je ogromno govora o tem, da Neymar zapušča vrste PSG. Barcelona naj bi zanj ponujala dobrih 100 milijonov evrov ter Nelsona Semeda in Philipa Coutinha, vendar zaenkrat ne kaže, da bi se lahko zgodilo kaj v tej smeri.