Zidane: Bale ostaja

La liga 17. Avg 201921:45 > 21:47
Octavio Passos/Getty Images

Trener Real Madrida Zinedine Zidane je po zmagi nad Celta Vigom dejal, da Gareth Bale ostaja v klubu in, da ga v tem poletnem prestopnem roku ne bo zapustil.

Galaktiki so na prvi prvenstveni tekmi sezone v Vigu z igralcem manj slavili zanesljivo zmago s 3:1 in se veselili prvih treh točk v letošnji sezoni.

Zinedine Zidane je imel pred začetkom tekme ogromno težav s poškodbami, saj se je pred tekmo poškodoval Eden Hazard, dlje časa pa bo odsoten tudi Marco Asensio. Tako, da je francoski strokovnjak na klopi moral od prve minute v igro poslati Garetha Balea, ki se ga je večkrat v letošnji sezoni želel znebiti oziroma prodati.

Na koncu pa je bil morda celo Gareth Bale včeraj najboljši posameznik tekme. Bil je asistent pri prvem zadetku, med tekmo pa je bil povsod na igrišču. V 75. minuti pa je svoje mesto na zelenici prepustil Iscu.

“Bale ostaja in mi vsi moramo o tem razmišljati kot o pozitivni stvari. Moramo se fokusirati na to sezono in na nič drugega. Nismo imeli sreče zaradi poškodbe Hazarda, vendar to ni spremenilo naših načrtov za Bale na tej tekmi. Gareth in vsi ostali igralci bodo pokazali spoštovanje do dresa, ki ga nosijo na sebi,” je po tekmi dejal Zidane.