Mijatović: Jović mora trdo delati in biti potrpežljiv

La liga 22. Avg 201911:23 > 11:29
SK

Nekdanji nogometaš Real Madrida Predrag Mijatović se je razgovoril o Luki Joviću, ki je minuli konec tedna začel s svojo prvo sezono v dresu kraljevega kluba. Mijatović svojemu mlajšemu rojaku svetuje predsvem potrpežljivost in obilico trdega dela.

Luka bo moral kot vsak mlad igralec v velikem klubu potrpežljivo čakati na svojo priložnost. Ob tem mora trdo delati in misliti le na to, da bo priložnost prišla. Ne bo mu lahko, ker je konkurenca zares ostra. Na srečo gre za mladega fanta, ki je zelo ambiciozen in bo naredil vse, da uspe. Vse je v njegovih rokah. Ko bo prišla priložnost, pa jo mora izkoristiti,” je Mijatović povedal v Splitu, kjer se je mudil v vlogi ambasadorja Športnih iger za mlade.

Jović je v Real prestopil po koncu pretekle sezone in Eintracht zapustil za 60 milijonov evrov odškodnine. Že zaradi višine odškodnine vsi v klubu pričakujejo, da bo srbski napadalec v španski prestolnici uspel.

Sezona je dolga. Pred nami je ogromno tekem v prvenstvu, ligi prvakov in ostalih tekmovanjih. Potrebuje samo potrpežljivos in profesionalizem. Kvaliteto vsekakor ima,” je še dodal Mijatović.

Jović je v lanski sezoni za Eintracht iz Frankfurta v vseh tekmovanjih dosegel 27 golov.