Fernandez: Messi zagotovo ostaja pri Barceloni

La liga 6. Jan 20179:15 > 9:20
David Ramos/Getty Images

Vodstvo Barcelone ne dvomi, da bo najboljši nogometaš kluba Lionel Messi podaljšal pogodbo s Katalonci.

Tehnični direktor Barcelone Roberto Fernandez je vsaj za kakšen dan ali dva pomirili navijače in poslal sporočilo klubom, ki z nestrpnostjo čakajo na razplet zgodbe na Camp Nouu.

“Več kot očitno govorimo o zelo pomembnem nogometašu za nas. In prepričani smo, da bo Messi podaljšal pogodbo z Barcelono. V klubu je vse mirno, ker si obe strani želita podaljšati sodelovanje,” je Fernandez dejal za Sport.

Argentinskemu reprezentantu aktualni dogovor s klubom, v katerem je začel profesionalno kariero, poteče poleti leta 2018.

Messi je z 12 doseženimi goli skupaj s soigralcem Luisom Suarezom najboljši strelec španske La lige, čudovit zadetek je zabil tudi v četrtek zvečer na prvi tekmi osmine finala španskega kraljevega pokala ob porazu Kataloncev proti Athleticu iz Bilbaa.

Fernandez: Messi zagotovo ostaja pri Barceloni