Brez zmagovalca na tekmi Espanyola in Deportiva

La liga 6. Jan 201722:36 > 22:47
Urbanandsport/NurPhoto via Getty Images

V prvem krogu La Lige sta ekipi Espanyola in Deportiva odigrali neodločeno 1:1, čeprav so imeli domačini nekaj fantastičnih priložnosti, da bi si do konca tekme zagotovili vse tri točke.

Kar se tiče golov, se je vsa akcija zgodila znotraj časovnega obdobja štirih minut. Celso Borges je goste v 59. minuti tekme popeljal v vodstvo, a je nato Gerard Moreno že v 63. minuti izid poravnal na 1:1.

Razburljivo je bilo v sami končnici tekme, ko je v 90. minuti Juanfran najprej dobil drugi rumeni karton, zato so gostje ostali z igralcem manj, priložnost tekme pa je zapravil napadalec Espanyola Javi Fuego. Slednjemu se je žoga odbila od prečke naravnost na nogo, ko so bila vrata prazna, a je streljal izjemno slabo.

Espanyol po remiju ostaja na osmem mestu državne razpredelnice, ki si ga deli z ekipo Eibarja, obe ekipi pa imata po 23 točk. Deportivo la Coruna je s 17 osvojenimi točkami na 15. mestu.