Perez: Uradne ponudbe s Kitajske ni bilo

La liga 10. Jan 201717:55 > 18:02
Getty Image

Predsednik Real Madrida Florentino Perez je medijem zatrdil, da kraljevi klub za Cristiana Ronalda ni prejel nobene ponudbe iz Kitajske.

Portugalčev agent Jorge Mendes je prejšnji teden trdil, da je neimenovan kitajski klub za Cristiana Ronalda ponujal 300 milijonov evrov odškodnine, zvezdnik pa bi prejemal kar 100 milijonov evrov letne plače.

Mendes je takrat še dodal, da Ronaldo kljub neverjetno visokim finančnim obljubam, ne želi igrati na Kitajskem.

Vse skupaj pa je zdaj na glavo postavil predsednik Reala Florentino Perez, ki trdi, da Madridčani za Ronalda niso prejeli nobene ponudbe.

“Real za Ronalda ni dobil nobene ponudbe. Morda se je v pretelih letih za njegove usluge zanimal kdo brez naše vednosti, a Real uradne ponudbe zanj ni prejel nikoli,” je dejal Perez.