Britanski mediji: Griezmann poleti v United!

La liga 17. Jan 201712:40 > 13:00
Gonzalo Arroyo Moreno, Getty Images Sport

Antoine Griezmann bo po poročanju ne vedno zanesljivih britanskih medijev poleti prestopil v vrste Manchester Uniteda. Tudi odkupna klavzula težka 100 milijonov naj ne bi bila več v napoto.

Po pisanju britanskih medijev je torej sage konec: čeprav je bil med dogovori kamen spotike vedno odkušpna klavzula v pogodbi francoskega napadalca, sta se ekipi le nekako dogovorili, kar pomeni, da bo Antoine Griezmann leto poleti zamenjal sončni Madrid za deževni Manchester.

Griezmann je bil velika želja trenerja Manchester Uniteda Joseja Mourinha, zdaj pa mu je klub izpolnil željo in ga pripeljal v Teater sanj.

Pred nekaj dnevi je postalo jasno tudi to, da bo v moštvu ostal Zlatan Ibrahimovič, skupaj s francoskim reprezentantom pa bi lahko tvorila enega najboljših strelskih dvojcev na svetu, obenem pa bi to pomenilo, da bi se Wayne Rooney še bolj pomaknil v drugi plan.

Mourinho poleti želi prenoviti ekipo Uniteda, na seznamu njegovih želja pa je tudi srbski nogometaš, trenutno član Chelseaja, Nemanja Matić.