Kraljevi pokal: Celta presenetila na Bernabeu!

La liga 18. Jan 201722:58 > 23:00
Getty Images/Denis Doyle

Nogometaši Celte so na stadionu Santiago Bernabeu priredili presenečenje in v prvi tekmi četrtfinala Cope del Rey madridski Real v gosteh ugnali z 2:1.

Napadu Madrida je od prve minute poveljeval Cristiano Ronaldo, vendar pa najboljši nogometaš na svetu na koncu srečanja ni imel razloga za slavje.

Vsi goli na srečanju so padli med 60. in 70. minuto. Najprej se je med strelce vpisal Iago Aspas (64. minuta), pet minut kasneje je izenačil Marcelo, le minuto zatem pa je Celta spet vodila. Nesporazum v obrambi je izkoristil Johny, ki se je znašel sam pred vratarjem in hladnokvrno zaklučil.

V torek je bilo v Kraljevem pokalu odigrano še eno srečanje. Alcorcon in Alaves sta vse do zaključnih minut držala mreži nedotaknjeni, potem pa so gostje na koncu zadeli kar dvakrat. Oba gola je prispeval Ibai Gomez.

Povratni tekmi bosta na sporedu čez en teden.