"Modrić po slabi sezoni ni želel zapustiti Reala"

La liga 4. Sep 20195:29 > 5:29
Matthias Hangst/Bongarts/Getty Images

Nogometaš madridskega Reala Luka Modrić zaradi slabe sezone v dresu galaktikov ni želel zapustiti kluba iz španske prestolnice, pravi direktor AC Milana Zvonimir Boban.

Tekom poletnega prestopnega roka je bilo nekaj namigovanj o selitvi aktualnega najboljšega igralca leta Luke Modrića, a kot se je izkazalo, je pri tem tudi ostalo, najresnejši kandidati za hrvaškega vezista pa so bili pri AC Milanu. Modrić se je odločil, da bo vseeno ostal v Španiji pri kraljevem klubu.

Povezano

“Luka je sicer velik navijač AC Milana, še iz svojega otroštva, ko se je spoznaval z nogometom. Seveda je obstajala želja, da se nam pridružu. Na koncu konkretnih pogajanj nismo imeli, saj Luka ni želel zapustiti Reala po slabi sezoni,” je dejal direktor Milana Zvonimir Boban

Na San Siro pa je ob koncu prestopnega roka le prišel hrvaški reprezentant – Ante Rebić je kot posojeni nogometaš okrepil vrste Milana, kamor je prišel iz frankfurtskega Eintrachta.