"Messi ima pravico, da iz Barce odide, ko želi"

La liga 6. Sep 20199:10 > 9:10
David Ramos / Staff

Branilec Barcelone Gerard Pique dvomi, da bo Lionel Messi zapustil ponos Katalonije, čeprav ima pravico, da klub brez odškodnine zapusti po koncu vsake sezone.

Nedavno je na dan prišla informacija, da Lionel Messi ob koncu vsake sezone lahko prekine pogodbo s španskim gigantom, v kolikor bi si v karieri želel izkusiti nekaj novega.

Argentinec ima z Barcelono aktualno pogodbo sklenjeno do leta 2021 in lahko zapusti Nou Camp, ko dopolni 32-let in to brez odškodnine.

“Vedel sem, da Messi lahko brez odškodnine odide ob koncu sezone,” je dejal Gerard Pique: “Toda vsi vemo, kako je posvečen klubu in nihče ni zaskrbljen. Zaslužil si je, da ima pravico, da izbira, kaj bo počel v prihodnosti, glede na to, koliko je prinesel Barci.”

El Pais poroča, da to sicer velja samo za klube izen Evrope, do današnjega dne je Messi z Barcelono podpisal osem pogodb, zadnjo leta 2017.