Messi ne bo igral niti proti Valenciji, vrača se Suarez

La liga 11. Sep 201911:34 > 11:34
Aitor Alcalde/Getty Images

Navijači Barcelone bodo na povratek Lionela Messija morali počakati še dlje, kot je bilo sprva napovedano, kapetan katalonskega velikana bo namreč izpustil tudi naslednjo tekmo španskega prvenstva proti Valenciji.

Argentinski superzvezdnik in kapetan Barcelone Lionel Messi je utrpel poškodbo mišice še pred začetkom sezone, v tej sezoni pa še ni stopil zelenico, tako da navijači katalonskega kluba še vedno potrpežljivo čakajo na njegov povratek.

Čeprav je iz vrst kluba že prišla informacija, da je Messi blizu povratka, so španski mediji sporočili, da mu bo poškodba odnesla še nekaj časa, tako da Messija v postavi Ernesta Valverdeja ne bo niti v soboto, ko Barca igra proti Valenciji. Messi je sicer željan povratka na zelenice, a mu zdravniška služba katalonskega moštva to odsvetuje.

Dobra novica za vse navijače blaugrane pa prihaja v obliki povratka Luisa Suareza, ki bi lahko zaigral že v soboto.

Barcelona je v uvodnih treh krogih Primere Division zabeležila zmago, poraz in remi.