Peđa: Nisem prepričan, da Zizou lahko najde rešitev

La liga 20. Sep 20197:41 > 7:41
Tullio M. Puglia, Getty Images Sport

Legenda madridskega Reala Predrag Mijatović poudarja, da imajo pri kraljevem klubu po porazu proti PSG-ju v okviru 1. kroga Lige prvakov brez dvoma več kot dovolj razlogov za zaskrbljenost.

Real je v Parizu klonil z 0:3. Navijače galaktikov skrbi predvsem dejstvo, da izbranci Zinedina Zidana v statistiko niso vpisali niti enega strela na vrata nasprotnika.

Nisem pričakoval takšne tekme. Bil sem poln samozavesti, nadejal sem se, da se bo Real predstavil v drugačni luči. PSG je bil boljši v vsakem pogledu. To je razlog za zaskrbljenost. Ta sezona začenja spominjati na predhodno,”Predrag Mijatović ni najbolj optimističen pred nadaljevanjem sezone: “Od prve minute se je zdelo, da ekipa ni osredotočena na tisto, kar se dogaja na igrišču. Real mora zelo napredovati. Potreben je nekdo, ki bo našel rešitev. Nisem prepričan, da je to lahko Zidane.”

Kraljevi klub je v domačem prvenstvu ob dveh zmagah in dveh neodločenih izidih še neporažen, v nedeljo pa ga čaka zahtevno gostovanje v Sevillii (ob 21:00 v živo na SK 1).