Real želi, da Modrić izpusti Madžarsko in Wales

La liga 25. Sep 201913:48 > 13:49
Denis Doyle/Getty Images

Real Madrid od svojega vezista Luke Modrića pričakuje, da se bo pogovoril s hrvaškim selektorjem Zlatkom Dalićem in odpovedal sodelovanje na naslednji reprezentančni akciji, da bi se povsem posvetil okrevanju po poškodbi.

Luka Modrič je 9. septembra na tekmi Hrvaške reprezantance proti Azerbejdžanu utrpel poškodbo aduktorja desne noge, navkljub temu pa odigral vseh 90. minut obračuna kvalifikacij za EURO 2020. Tri dni pred poškodbo je hrvaški vezist odigral celotno tekmo tudi proti Slovaški, zdaj pa je zadnjih 14 dni izven pogona, kar pomeni, da je izpustil klubske tekme proti PSG-ju v Ligi prvakov in Levanteju ter Sevilli v La ligi.

Hrvaški selektor Zlatko Dalić je člana madridskega Reala uvrstil na seznam nogometašev za naslednje kvalifikacijsko okno za nastop na EURO 2020 proti Madžarski 10. oktobra in Walesu tri dni kasneje.

Klub iz španske prestolnice pričakuje, da bo Modrič stopil v kontakt s selektorjem Hrvaške in izpustil naslednji dve tekmi, vse to v želji, da povsem okreva po poškodbi in se pripravi na zgoščen razpored klubskih tekem v prihodnjih dveh mesecih.