Hazard: Rad bi dokazal, da sodim med najboljše na svetu

La liga 30. Sep 201915:35 > 15:37
Angel Martinez/Getty Images

Nogometaš Real Madrida Eden Hazard verjame, da bo v nadaljevanju sezone vsem dvomljivcem pokazal, zakaj je bil glavna poletna zvezda prestopnega roka kraljevega kluba.

Real je Hazarda pripeljal iz Chelseaja in zanj odštel 140 milijonov evrov. Belgijec je imel poleti veliko težav s poškodbo, zato še ni ujel prave forme.

Nisem še galaktik. Na meni je, da svojo vrednost dokažem na igrišču. Vsi vemo, kakšni igralci so v preteklosti pri Realu nosili sedmico. Dokazati moram, da tudi sam sodim med najboljše na svetu. Rad bi užival na terenu in tako na treningih kot na tekmah vedno dajal maksimum. Ne dvomim vase in v trenerja. Vse je le stvar zaupanja,” je povedal Hazard in dodal:

Sem samozavesten in prepričan, da bo v prihodnje vse tako, kot mora biti. Kritike name ne vplivajo, jih ne spremljam. Lahko sem veliko boljši. Sem dovolj samokritičen. Vsak dan trdo delam, saj me je poškodba malo zaustavila, a zdaj sem 100-odstotno pripravljen. Moram se izboljšati, da bodo navijači ponosni name.

Real Madrid se bo v torek v ligi prvakov ob 18.55 pomeril z belgijsko zasedbo Club Brugge.