Navijači bi Courtoisa nagnali iz Reala

La liga 2. Okt 201912:32 > 12:42
David Ramos, Getty Images Sport

Real Madrid se na začetku te sezone nikakor ne more sestaviti, nezadovoljni navijači kluba iz španske prestolnice pa so svoj gnev uperili v vratarja Thibauta Courtoisa, katerega vidijo kot glavnega krivca za slabe rezultate.

Madridčani so sinoči v drugem krogu skupinskega dela Lige prvakov proti Bruggu zaostajali z 0:2, glavni trener Reala Zinedine Zidane pa je ob polčasu zamenjal vratarja, saj je Thibauta Courtoisa zamenjal Alphonse Areola, ki je ohranil svojo mrežo nedotaknjeno, kraljevi klub pa je dvakrat zadel v polno za končni remi 2:2.

Po koncu tekme so se oglasili iz kluba in dejali, da je bil Courtois zamenjan zaradi želodčnih težav, a se poraja vprašanje ali je res bilo tako? Navijači so mu tekom prvega polčasa žvižgali, v nekaterih situacijah pa je bilo jasno vidno, da je to negativno vpivalo nanj, saj so ga žvižgi in vzkliki dekoncentirali.

Courtois že od svojega prihoda nikoli ni bil ljubljenec navijačev, ki mu zamerijo, da nikoli ni uspel prikazati forme iz Atletica.

Areola zdaj pričakuje priložnost, saj v drugem polčasu ni prejel zadetka, obenem pa je v domačem prvenstvu proti Osasuni ohranil mrežo nedotaknjeno.

Navijači v vratih ne želijo več videti belgijskega vratarja, obenem pa upravi kluba zamerijo, da je na silo prodala Keylorja Navasa.