"Messi v tej fazi kariere potrebuje zaščito"

La liga 4. Okt 201918:56 > 19:01
Alex Caparros/Getty Images

Nekdanji nogometaš Barcelone, Brazilec Rivaldo, opozarja, da bi moral biti klub previden z Lionelom Messijem, ki se je pred kratkim vrnil na zelenice.

Messi je zaigral tudi na tekmi lige prvakov proti Interju, kar je Rivalda razveselilo. “Še zmeraj okreva po poškodbi in išče ritem. Lepo je videti, da igra vseh 90 minut in se žrtvuje za svojo ekipo, čeprav več kot očitno ni 100-odstotno pripravljen.”

Sem mnenja, da ga je potrebno v tej fazi kariere posebej zaščititi. Klub mu mora omogočiti popolno okrevanje, ne pa da se potem boji za vsak duel. Znova mora uživati na zelenici,” je dodal Rivaldo.

Barcelono v naslednjem krogu la lige čaka srečanje s Sevillo. “Seveda je razumljivo, da Messi želi igrati. Vendar pa naj se pred tem posvetuje z zdravniškim štabom, ki mora oceniti, ali obstaja preveliko tveganje za igro,” je misli strnil Brazilec.

sportklub