Španski mediji: Bale bi rad zapustil Real!

La liga 8. Okt 201919:00 > 19:01
Martin Rose/Getty Images

Zvezdnik madridskega Reala Gareth Bale je še naprej nezadovoljen s svojim statusom pod taktirko Zinedina Zidana in bo naredil vse, da pozimi zapusti Madrid. O tem je kot prvi poročal ugledni španski novinar Guillem Balague.

Valižan je bil že poleti blizu prestopa v kitajski Jiangsu, ki pa so ga v zadnjem trenutku zaustavili Madridčani. To je bil nepričakovan zasuk v zgodbi, saj je Zidane poleti v javnosti večkrat zatrdil, da je za Bale bolje, če odide.

30-letnik v novi sezoni znova ni standarden član udarne enajsterice kraljevega kluba, kar je še naprej jabolko spora. Balague prav zato trdi, da Bale išče načine, kako zapustiti špansko prestolnico.

Bale ima dovolj Reala. Tukaj ne bo več dolgo zdržal. V trenutku, ko je začel napredovati in se počasi vračal v formo, je znova pristal na tribuni. Bale je besen in razočaran,” je povedal novinar BBC Radia 5 in dodal: “V zadnjih tednih je prav zaradi besa odigral nekaj dobrih tekem. S tem je želel tudi zbosti trenerja. To je prvič, da si Bale zares želi zapustiti Reala. Nogometaš je prepričan, da z njim ne ravnajo prav.

Bale je na Santiago Bernabeu prestopil leta 2013, ko je Tottenham zanj iztržil odškodnino v višini 101 milijona evrov. Valižana na Real veže pogodba do leta 2022.