Messi: Ni res, da nisem podpiral prihoda Griezmanna

La liga 9. Okt 201912:51 > 12:51
Alex Caparros/Getty Images

Leo Messi pravi, da govorice o tem, da si ni želel prihoda Antoina Griezmanna v Barcelono, ne držijo.

V zadnjem letu pred uradnim prestopom, se je veliko govorilo in pisalo o prihodu Antoina Griezmanna iz Atletica v Barcelono, poleti pa je končno prišlo do potrditve, francoski napadalec pa je katalonske velikane stal 120 milijonov evrov.

Povezano

“Več kot očitno je, da moje očitano neodobravanje prestopa Antoina v Barco nima nikakršne podlage. V minuli sezoni sem dejal, da je on eden najboljših na svetu, takšni pa so vedno dobrodošli v naši ekipi. Iz istih razlogov sem želel, da pride Neymar – on je drugačen igralec, ki bi bil pomemben za naše cilje. Poleg Neymarja smo morali razmišljati še o drugih, nešportnih stvareh, številni niso želel, da pride zaradi svoje preteklosti s klubom,” je dejal Lionel Messi

Griezmann je do zdaj dosegel tri zadetke v sedmih tekmah španskega prvenstva, a je še daleč od forme iz madrdiskega Atletica.

“Vsakemu, ki pride na novo v klub in ne ve, kako Barca funkcionira, je težko. Griezmann je inteligenten igralec z vrhunsko kvaliteto, na koncu se bo prilagodil,” je zaključil argentinski zvezdnik.

Barca je trenutno druga v domačem prvenstvu z dvema točkama manj od vodilnega Real Madrida.