Sportklub in Nogometna Hiša predstavljata: Še 10 dni!

La liga 16. Okt 20199:38 > 9:58
Getty Images

El Clasico je pred vrati! Sportklub in Nogometna Hiša Zabave predstavljata napoved največje nogometne tekme na svetu in dogodek, kjer se boste lahko pomerili v playstation FIFA turnirju in nagradni igri, ki prinaša ogled tekme Barcelone ali Reala v živo!

Sportklub Slovenija

El Clasico. Tekma, ki ustavi svet. Da bo tako tudi tokrat bomo poskrbeli na Sportklubu z neposrednim prenosom in analizo pred začetkom tekme na našem Facebook profilu, kjer bodo naši komentatorji z gosti podali vse informacije, ki jih potrebujete pred ogledom tekme. Snemanje in druženje bomo opravili v Nogometni Hiši Zabave v ljubljanskem BTC-ju, kjer boste lahko v nogometnih aktivnostih uživali še pred začetkom in tudi po koncu tekme med Barcelono in madridskim Realom.

Število mest je omejenih, zato pohitite! Poleg pogostitve se boste lahko pomerili v FIFA 2020 El Clasico turniju, si ogledati snemanje naše analize in dobili možnost ogleda tekme Barcelone ali Reala v živo!

Ste vedeli?

– Barcelona v samo uradnih in tekmovalnih medsebojnih tekmah vodi v zmagah s 96 proti 95?

– Real in Barca sta edini moštvi poleg Athletic Bilbaa, ki še nista izpadli v nižji rang tekmovanja v vsej zgodovini La lige?

– Leta 2014 je Forbes ocenil, da sta Barca in Real najbolj vredni športni moštvi na svetu

Lionel Messi je najboljši strelec teh tekem, dosegel je 26 zadetkov

Sergio Ramos bo postal nogometaš z največ odigranimi medsebojnmi tekmami (43), zaenkrat je izenačen z Manuelom Sanchísom, Franciscom Gento in Xavijem

– Prvič sta se ekipi pomerili daljnega 13. maja leta 1902