SK2 ob 21.: Zidana so prizadele govorice o odpovedi

La liga 22. Okt 20197:16
Alexander Hassenstein/Getty Images for AUDI

Trener madridskega Reala Zinedine Zidane je dejal, da ga pogoste zgodbe o njegovi odpovedi prizadenejo, a se trudi, da ostane pozitiven in da ostaja osredotočen na svoje delo.

Kraljevi klub je minuli konec tedna izgubil v domačem prvenstvu proti Mallorci, na ta način pa je Real prvo mesto na lestvici prepustil Barceloni, ki je s 3:0 ugnala Eibar.

Po porazu proti Paris Saint-Germainu in remiju s Club Bruggom v Ligi prvakov, so se govorice o morebitni odpovedi pogodbe kluba z glavnim trenerjem Zinedinom Zidanom še okrepile. Zidane se je meseca marca, po manj kot letu dni odsotnosti, vrnil na klop Reala.

“Ne morem reči, da me govorice o moji odpovedi ne motijo in da me ne prizadenejo, a vse, kar lahko storim je, da ostanem pozitiven in osredotočen na svoje delo,” je dejal Zidane.

Real danes ob 21:00 tudi v neposrednem prenosu v tretjem krogu Lige prvakov gostuje pri Galatasarayju.

“Vemo, da smo slabo začeli, to pa je nova priložnost za nas. Želimo zmagati. Vsaka tekma je kot finale, ko igrate za Real. Ta pritisk sem čutil že kot igralec in zdaj kot trener,” je dejal 47-letni Zidane, ki je v prejšnjem mandatu na klopi galaktikov osvojil tri zaporedne naslove v Ligi prvakov.