Španci prepričani: Isco odhaja januarja

La liga 22. Okt 201911:42 > 11:43
Catherine Ivill/Getty Images

Po poročanju španskih medijev, je Isco odločen, da bo januarja zaprosil madridski Real za odpustnico iz kluba.

Španski vezist Isco se v tej sezoni La lige in Lige prvakov pod vodstvom francoskega stratega Zinedina Zidana ni naigral, prav to pa je razlog, da bo januarja ob odprtju zimskega prestopnega roka zahteval menjavo kluba, poročajo španski mediji.

Najpomembnejše obračune ekipe iz španske prestolnice Isco že dlje časa začenja na klopi, obenem pa se zdi, da je tudi Zidane svojemu vezistu pripravljen ponuditi roko v slovo.

Isco trenutno šteje 27 let in bi moral biti na vrhuncu svojih moči in kariere, zdaj pa ni niti med 15 najpomembnejšimi igralci Reala, zdi pa se, da mu je prekipelo in da želi oditi iz Madrida.

Med potencialnimi snubci in destinacijami Isca se največkrat omenjata Manchester City in Juventus, španski novinarji pa so prepričani, da je prestop v Italijo precej bolj verjeten, saj je trener kluba iz Torina Maurizio Sarri že izrazil željo, da ga vidi v svoji ekipi.