Preobrat Atletica, Morata zadel še šestič zapored

La liga 10. Nov 201918:11 > 18:13
Getty Image/Juan Manuel Serrano Arce

Nogometaši Atletico Madrida so na tekmi 13. kroga s 3:1 premagali Espanyol, ki je sicer povedel na Wandi Metropolitano.

Katalonci so povedli v 38. minuti, ko so edinkrat na celotni tekmi sprožili v okvir gola. Strelec je bil Sergi DarderColchonerosi so izenačili še pred odmorom, ko je v 41. minuti podajo Morate izkoristil Angel Correa.

Morata je bil za odlično igro nagrajen v 58. minuti, ko je poskrbel za popoln preobrat. Španski napadalec se je tako med strelci znašel še na šesti zaporedni tekmi v vseh tekmovanjih. Končni rezultat je v sodniškem dodatko postavil Koke.

Madridčani so s 24 točkami na tretjem mestu in imajo točk manj od Reala in Barcelone. Espanyol z osmimi točkami ostaja na 19. mestu.