Real podira rekorde – 400 milijonov evrov za Mbappeja!?

La liga 13. Nov 20197:50 > 7:52
Michael Regan/Getty Images

Real Madrid je pripravljen plačati rekordno vsoto denarja za napadalca Paris Saint-Germaina in francoske reprezentance Kyliana Mbappeja, poročajo francoski mediji, ki se zanašajo na vire časnika Le Parisien.

Kraljevi klub iz španske prestolnice je za 20-letnega francoskega superzvezdnika Kyliana Mbappeja pripravljen plačati neverjetnih in absurdnih 400 milijonov evrov!

Povezano

Trenutno je lastnik najdražjega prestopa v zgodovini nogometa Neymar, ki je iz Barcelone v PSG prestopil za 222 milijonov evrov, zdaj pa si želi povratka nazaj v katalonsko prestolnico.

Mbappe ima pogodbo s PSG-jem vse do poletja 2022, v tej sezoni pa je v domačem prvenstvu dosegel pet zadetkov in tri asistence v sedmih tekmah. Že večkrat je bilo rečeno, da najboljši mladi igralec na svetu po poteku pogodbe te s Parižani ne bo podaljšal, mediji in strokovna javnost pa pričakujejo, da bo že po koncu te sezone iz PSG-ja prestopil v Real.

Mbappe je že dolgo v navideznem kontaktu z madridskim Realom, nedavno pa je trener Reala Zinedine Zidane prilil olje na ogenj, potem ko je dejal, da so sanje mladega Francoza, da nekega dne zaigra za klub iz španske prestolnice.

Hitro je na namigovanja tudi iz Pariza prišla reakcija športnega direktorja in nekdanjega nogometaša Leonarda: “Vse to me že malo moti. Ni prvič, da so poskrbeli za takšne izjave in vse skupaj postaja tečno. Kylian je zelo pomemben igralec za našo ekipo, obenem pa ima veljavno pogodbo za še dve leti in pol. Takšno govorjenje o nekih sanjah je noro. Dajmo že prenehati s tem!”

Real je poleti v svoje vrste pripeljal Luko Jovića, Edena Hazarda, Ederja Militaa, …