Imamo ga! Znana datum in ura prestavljenega El Clasica!

La liga 13. Nov 201914:10 > 14:14
Alex Caparros, Getty Images Sport

Prestavljeni El Clasico med Barcelono in Real Madridom, prvi v tej sezoni, bo odigran 18. decembra ob 20:00, so sporočili iz klubov.

Prvi El Clasico v tej sezoni med Real Madridom in Barcelono bi moral biti odigran prejšnji mesec, a je bila tekma večnih tekmecev prestavljena zaradi nestabilnih političnih razmer v katalonski prestolnici.

Oba nogometna velikana sta zavrnila prvo opcijo, da se domačina zamenjata in da je tekma odigrana v Madridu in ne Barceloni.

Prestavljeni El Clasico ne bo odigran v popoldanskih urah, kot je bilo sprva načrtovano, zdaj sta kluba sporočila, da bo tekma na sporedu 18. decembra ob 20:00.

La Liga je sicer načrtovala in želela derbi izpeljati že 7. decembra, a se kluba nista strinjala, tako da bo največji nogometni spektakel sredi tedna, spremljali ga boste lahko tudi na programih Sportkluba!