Umtiti še vedno slabo pripravljen, Barca išče štoperja

La liga 16. Nov 201919:48 > 19:51
Octavio Passos/Getty Images

Aktualni španski prvak Barcelona ima v tej sezoni znova težave v obrambi, klubsko vodstvo pa se je zdaj vendarle odločilo, da bo v katalonsko prestolnico že januarja pripeljalo novega branilca.

Z informacijami je postregla dobro informirana Marca, ki trdi, da je glavni razlog za iskanje novega branilca slaba pripravljenost Samuela Umtitija, ki je v tej sezoni v La Ligi odigral vsega dve tekmi.

Francoz je manjkal tudi na pripravljalni tekmi z FC Cartageno, ki je bila zaprta za javnost. Z njegovo odsotnostjo so se govorice o slovesu od Barce že okrepile.

Trener Barcelone Ernesto Valverde je ob Piqueju in Lengletu v tej sezoni lahko računal še na Todiboja in Arauja, ki pa še nista na nivoju članske ekipe katalonskega ponosa.

Barcelono v naslednjem krogu La Lige čaka gostovanje pri Leganesu, nato pa jih čaka še obračun z dortmundsko Borussio.