Nogometaši Real Madrida so imeli zaradi reprezentančnega odmora dva dni prostega časa. Zdaj so se znova vrnili na trening. Luka Jović je treniral s preostankom prvega moštva.

Luka Jović

Luka Jović

Srbski napadalec je imel manjše težave s poškodbo zaradi katere ni treniral.

Jović je prvi gol v dresu Reala dosegel pred 20 dnevi na tekmi proti Leganesu, ko je na igrišču preživel zgolj osem minut.

Kraljevi klub je začel priprave na tekmo proti Real Sociedadu, ki bo na sporedu v soboto ob 21. uri. V neposrednem prenosu jo boste lahko spremljali na Sportklubu.

Tigri ali mucki? Do polčasa prejeli sedem golov!

Tekma v angleškem Championshipu med Wiganom in Hull Cityem se je končala z spektakularnim rezultatom 8:0. Domača ekipa je imela že po prvih 45 minutah neverjetno prednost.

Parada Reala z maskami in navijači na balkonih

Jose Luis Martinez Almeida, župan Madrida je dejal, da bi bilo možno organizirati šampionsko parado, ko bo Real uradno postal prvak Španije.

Oblak na vrhu želja Franka Lamparda!

Španski mediji poročajo, da so se pri Chelseaju vnovič ogreli za vratarja madridskega Atletica Jana Oblaka. V posel pa želijo vključiti njihovega prvega vratarja Kepo Arrizabalago.

Klopp: Preklicana kazen Cityju ni dobra za nogomet

Menedžer Liverpoola Jurgen Klopp se ne strinja z odločitvijo razsodišča v Lozani, ki je praktično izničilo kazen Manchester Cityju zaradi kršenja finančnega fair-playja.