Preobrat Reala, gol za Modrića, žvižgi za Balea

La liga 23. Nov 201922:47 > 22:51
Denis Doyle/Getty Images

Nogometaši madridskega Reala so na tekmi 14. kroga La Lige doma proti Real Sociedadu slavili s 3:1.

Gostje so sicer povedli v 2. minuti po zadetku Williana Joseja

Za izenačenje je v 37. minuti po podaji Luke Modrića poskrbel Karim Benzema

Preobrat pa so navijači “Belega baleta” videli v drugem polčasu. V 47. minuti je za vodstvo poskrbel Federico Valverde. Modrić je sijajno predstavo kronal v 74. minuti, ko je po podaji Karima Benzemaja dosegel zadetek za 3:1.

Tekmo so sicer zaznamovali tudi žvižgi domačih navijačev, ki so jih namenili Garethu Baleu potem, ko je v igro vstopil v drugem polčasu. Žvižgi se nanašajo na njegovo slavje, ko se je Walesom uvrstil na Evropsko prvenstvo.

Madridčani so na lestvici španskega prvenstva na drugem mestu z 28 točkami. Enako število točk ima tudi vodilna Barcelona. Sociedad je na petem mestu s petimi točkami manj.

V naslednjem krogu bo Real gostil Deportivo iz Alavesa, Sociedad pa doma igra proti Eibarju

Tekme La Lige lahko eksluzivno spremljate na Sportklubu.