Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

30.11.2019 | 14.31 > 14:42

Real v "vesoljnem potopu" do vseh treh točk

Real iz Madrida je v baskovski Vitoriji prišel do vseh treh točk, potem ko je tamkajšnji Alaves v sobotni matineji ugnal z 2:1.

V prvem polčasu je bilo vreme še znosno, po prihodu na igrišče ob polčasu pa se je ulilo kot iz škafa in ekipi sta se soočali s precejšnjimi težavami, da nadzirata žogo.

Potem, ko sta mreži v prvem polčasu mirovali, so v drugem začeli padati tudi goli. Mrežo Baskov je v 52. minuti z nebeškim skokom načel Sergio Ramos, v 65. minuti je z enajstih metrov izenačil Lucas Perez, štiri minute kasneje pa je Madridčane v vodstvo spet popeljal Dani Carvajal.

Izkazalo se je, da je to tudi končni izid tekme.