Champions League/twitter

01.12.2019 | 22.56

Z golom Messija zmaga Barce na Wandi

Atletico Madrid

V derbiju 15. kroga La Lige sta se na stadionu Wanda Metropolitano pomerila madridski Atletico in Barcelona. Obračun je z golom v končnici odločil Lionel Messi.

Atletico - Barcelona

Atletico Madrid/twitter

Na Wandi sta se v derbiju pomerila Atletico in Barcelona. V prvem polčasu se mreži Jana Oblaka in Marca-Andreja ter Stegna nista zatresli. Najbližje golu je bil Gerard Pique, ki je z močnim strelom od daleč stresel okvir Oblakovih vrat.

V drugem polčasu je klonila Škofjeloška hobotnica, ki ga je za zmago Barce z 1:0, s strelom z roba 16-m prostora in po tleh premagal Lionel Messi (87'), ki je zadel po podaji Luisa Suareza.

Blaugrana je prišla do 10. zmage letos in je z 31. točkami na vrhu La lige. Rojiblancose po 2. porazu v letošnji sezoni s 25. točkami najdemo na 6. mestu.