"Bale nikoli ni zahteval, da odide iz Reala"

La liga 6. Dec 20198:56 > 8:56
Denis Doyle/Getty Images

Gareth Bale v Madridu ne uživa, vendar nikoli ni zahteval, da bi zapustil klub, trdi njegov agent Jonathan Barnett.

Vse od začetka sezone ne potihnejo govorice, ki so aktualne že dalj časa, da bi Gareth Bale utegnil zapustiti Real.

Valižan je navijače kraljevega kluba še dodatno razburil med reprezentančnim premorom s sporočilom “Wales. Golf. Real. V tem vrstnem redu.”

A navkljub številnimi kritikam španske javnosti, se zdi, da Bale ne želi zapustiti Madrida. “V tem trenutku ni nor od sreče,” je pojasnil njegov agent Jonathan Barnett in dodal: “Ima veljavno pogodbo in dokler bo igralec Reala, bo dal vse od sebe. On nikoli ni zahteval, da odide iz kluba. Če bo prišla prava priložnost, se bomo vsekakor morali pogovoriti s predsednikom kluba, da bomo videli, kje smo.”

Bale je izpustil četrtkov trening. Španski mediji poročajo, da bi utegnil izpustiti tako obračun španske La lige proti Espanyolu kot tudi naslednjega proti Bruggu v Ligi prvakov.