Valverde: O El Clasicu od nedelje naprej

La liga 13. Dec 201917:58 > 17:58
Aitor Alcalde/Getty Images

Barcelonin trener Ernesto Valverde je dejal, da nihče iz tabora kluba, ki domuje na Camp Nouu ne razmišlja o prihajajočem El Clasicu. Trenutno je v mislih njihov naslednjih nasprotnik Real Sociedad.

Sportklub Slovenija

Aktualni španski prvak bo v soboto v 17. krogu prvenstva v gosteh igral proti Real Sociedadu

“V preteklih letih je bilo to gostovanje vselej težko. Real igra dober nogomet, ima odlične nogometaše in zato vemo, da nam bo težko,” je dejal Valverde

V sredo 18. decembra pa Barcelona nato gosti Real Madrid.

“O tej tekmi bomo razmišljali od nedelje dalje. V tem trenutku si tega ne smemo dovoliti. Osredotočeni smo na sobotno tekmo. Tri točke proti Sociedadu so enako vredne kot tri točke proti Madridu.”

Novinarji so Valverdeja povprašali tudi o tem kakšna situacija je v zvezi z Ivanom Rakitićem

“Igra dobro, kot vsi drugi. Smo v pomembnem delu sezone. Pred nami je veliko tekem. Moramo se spoprijeti z vsemi izzivi. Rakitić je izpustil veliko tekem toda zdaj igra. To pa zato, ker igra dobro.”

Dvoboj Barcelone in Sociedada je na sporedu v soboto ob 16. uri.