NAGRADNA IGRA: Kdo je poskrbel za potezo tedna?

La liga 16. Dec 201911:04 > 11:21
Getty Images

Sportklub v sodelovanju z NIVEA MEN vsak teden pripravlja nagradno igro "NIVEA MEN TOP GOL tedna", v kateri lahko sodelujete na naši Facebook strani. Vse, kar morate storiti je, da glasujete za najlepšo potezo kroga v La ligi. Tokrat sta nominiranca neverjetni vratar Sergio Herrera in Ruben Rochina.

Izberite najlepšo potezo kroga v La ligi in se potegujte za lepo tedensko nagrado, ki jo podeljuje NIVEA MEN!

Tokrat smo v 17. krogu Primere Division videli nekaj fantastičnih zadetkov, tokrat pa so bili v osredju tudi vratarji, ki so opravili fantastično delo. Da bo sezona v Primeri atraktivna tudi na naši spletni strani in Facebooku, pa smo poskrbeli z nagradno igro “NIVEA MEN TOP GOL tedna”.

Tokrat je uredništvo Sportkluba nominiralo vratarja Osasune Sergie Herrero, ki je kar nekajkrat neverjetno posredoval ob strelih Atletica, drugi nominiranec pa je Ruben Rochina, ki je z diagonalnim strelom dosegel najlepši zadetek kroga.

1. nominiranec: Sergio Herrera in njegove čarobne obrambe

2. nominiranec: Ruben Rochina in nezaustavljivi strel

Na Facebook strani Sportkluba lahko med komentarji pod tem člankom glasujete za najlepši gol tedna, tu pa si lahko izberete svojega favorita in si ogledate zadetka obeh nominirancev, ki smo ju izbrali v uredništvu. V nagradni igri sodeluje vsak, ki je oddal svoj glas za zmagovalni zadetek.

Nagradna igra poteka vsak ponedeljek od 12. ure dalje, konča pa se isti teden v sredo ob 11:00.