Luka Modrič ostaja v Real Madridu

La liga 31. Dec 201917:21 > 17:25
Matthias Hangst/Bongarts/Getty Images

Hrvaški vezist Luka Modrič ostaja član Kraljevega kluba. Po koncu kariere pa bi lahko postal član klubske uprave.

Kapetan hrvaške reprezentance ima z Realom veljavno pogodbo do leta 2021. Uprava španskega kluba sporoča: “Zadovoljni smo z njim. V načrtu imamo, da ostane z nami do izteka pogodbe.”

34-letni Hrvat je najstarejši igralec madridskega Reala. V klubu ne izključujejo možnosti, da bo Luka v klubu deloval tudi po koncu kariere.

Možno je, da bo dobil kakšno vlogo v klubu, toda o tem se še nismo pogovarjali,” je dejal eden izmed vodilnih mož Real Madrida, ki pa je želel ostati anonimen.

Modrič je večkrat omenil, da si želi kariero končati v Realu. Dobitnik Zlate žoge si je v Madridu kupil hišo.

Za Modriča se je zanimal Inter, toda iz Milana uradna ponudba ni prišla.

Modrić nam je zaupal, da se zanj zanima Inter. Vse je bilo korektno, Luka je želel ostati tu, zato smo zadevo hitro rešili.” Je še zaupal anonimnež.

Modrič je član Reala od leta 2012. Z Galaktiki se je štirikrat veselil naslova Lige prvakov. Za Beli balet je zbral 320 nastopov, 20 zadetkov in 52 asistenc.