Luis Suarez si želi nove pogodbe!

La liga 1. Jan 202013:04 > 13:06
Alex Caparros/Getty Images

Napadalec Barcelone Luis Suarez je prepričan v to, da bo s klubom dosegel dogovor o podaljšanju pogodbe.

Urugvajec je v Barcelono prišel leta 2014 iz Liverpoola, v tem obdobju je dosegel 190 zadetkov in z Barco osvojil vse mogoče trofeje. Trenutno je pri 10. zadetkih v letošnji sezoni.

Luis Suarez ima trenutno 32. let in že kaže določene znake, da se njegova zlata leta zaključujejo. Katalonci si ga želijo zamenjati z Lautarom Martinezom, ki trenutno igra za Inter.

“Srečen sem v klubu, vedno sem dal vse od sebe, statistika in številke to potrjujejo. Mislim, da sem bil dorasel dosedanji nalogi in verjamem da bomo prišli do skupne rešitve, ko bomo govorili o novi pogodbi,” je dejal Suarez, ki se mu dosedanja pogodba izteče leta 2021.