Zidane: Igralci so bili "našpičeni" od prve minute

La liga 5. Jan 20207:48 > 7:54
Aitor Alcalde, Getty Images Sport

Real Madrid se je v soboto po zmagi s 3:0 proti Getafeju in remiju Barcelone z Espanyolom (2:2) na vrhu lestvice La Lige izenačil z večnim tekmecem. Trener kraljevega kluba Zinedine Zidane je bil po zahtevnem gostovanju najbolj zadovoljen s pristopom igralcev.

Za nami je težko gostovanje, a smo uspeli priti do željenega rezultata. Videli smo pravo borbo in prišli do zelo pomembne zmage. Sijajno smo začeli leto 2020, igralci so bili maksimalno našpičeni od prve minute,” je razkril Zidane, ki se je dotaknil tudi tretjega gola, ki ga je dosegel Luka Modrić:

Modrić je za nas še vedno zelo pomemben igralec in bo to tudi ostal. Srečen sem zaradi njegovega gola in šprinta v 90. minuti, vesel pa sem tudi Valverdejevega doprinosa pri tretjem golu.

Real je po sobotni zmagi točkovno poravnan z Barcelono, a zaseda drugo mesto, ker ima katalonski velikan boljšo gol razliko.