DC United lovi Luko Modrića?

La liga 7. Jan 202016:47 > 16:50
Matthias Hangst/Bongarts/Getty Images

Ameriški prvoligaš DC United ima veliko željo. Član Lige MLS bi rad v svoje vrste pripeljal člana madridksega Reala Luko Modrića.

O zanimanju DC Uniteda za hrvaškega zvezdnika poroča ameriški portal The Athletic, klub iz Washingtona pa naj bi že kontaktiral vezista Real Madrida.

34-letnik je sicer pred kratkim dejal, da bi rad svojo kariero zaključil v dresu Reala, tudi vodstvo kluba pa je že potrdilo, da si želi, da bi nogometaš v Madridu ostal vsaj do konca pogodbe, ki se izteče ob koncu prihodnje sezone.

Kapetan hrvaške reprezentance je trenutno z Realom v Savdovi Arabiji, kjer se bo v sredo v polfinalu španskega Superpokala pomeril z Valencio.

V drugem polfinalu se bosta srečala Barcelona in Atletico Madrid.

DC United je decembra zapustil Wayne Rooney, ki se je vrnil na Otok, zato ne čudi, da klub lovi novega evropskega zvezdnika.