Pep: Žal mi je Valverdeja, tega si ne zasluži

La liga 12. Jan 202021:50 > 21:53
Getty Images/Alex Broadway

Menedžer Manchester Cityja in nekdanji trener Barcelone Pep Guardiola meni, da si Erneste Valverde na zasluži, da bi se mu v katalonskem klubu zahvalili za sodelovanje.

Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images

Ernestu Valverdeju so domnevno šteti dnevi na klopi španskih prvakov, toda vodstvo kluba za zdaj še ni uspelo najti primerne zamenjave.

Barcelona je posebno mesto, kjer ni dovolj postati prvak Španije. Žal mi je Valverdeja, on si tega ne zasluži. Nadejam se, da se bo položa hitro rešil. To želim kot član kluba. To je to,” je dogajanja pri Barceloni komentiral Pep Guardiola.

Španski mediji so objavili, da sta aktualni trener Al Sadda Xavi in nizozemski selektor Ronald Koeman zavrnila možnost, da sedeta na klop, zadnja informacija pa je, da bodo Katalonci v svoje vrste poskušali zvabiti Mauricia Pochettina. Argentinec je nedavno ostal brez dela pri Tottenhamu.