Valverdeju so pri Barci štete ure

La liga 13. Jan 202017:20 > 17:20
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Španski mediji poročajo, da je imel Valverde sestanek z vodstvom kluba. Njegov čas v Barceloni se izteka.

Vodstvo kluba Barcelone naj bi Valverdeju sporočilo, da zanj na Nou Campu ni več prostora. Zdi se, da se bo 55-letni strateg kmalu poslovil.

Na uradno potrditev bo sicer treba še nekaj časa počakati, toda jutri naj bi se Ernesto Valverde poslovil od varovancev.

Barcelona v letošnji sezoni ne igra dobro. Pika na i je bil poraz v polfinalu španskega superpokala, ko je Barcelona izgubila proti Atleticu.

Valverde je v tem klubu 2 leti in pol. Pogodba z Blaugrano mu poteče čez 5 mesecev. Z Barcelono je šel skozi lepe in tudi manj lepe čase. Pri navijačih katalonskega ponosa pa Valverde ni posebaj priljubljen.