Bale izziva odhod iz Reala

La liga 18. Jan 202021:47 > 21:50
Denis Doyle/Getty Images

Nogometaši Reala so v derbiju 20. kroga La Lige z goloma Casemira premagali Sevillo z 2:1, po tekmi pa je bil v središču pozornosti Gareth Bale.

Reprezentant Walesa ni bil v ekipi za tekmo s Sevillo, a je s svojo potezo spet izzval bes navijačev Kraljevskega kluba, saj je tribune Santiaga Bernabeu zapustil še pred koncem srečanja.

“As” piše da je Bale, ki ni bil v kadru za tekmo, stadion zapustil v 82. minuti in ni bilo prvič, da je s stadiona odšel še preden se je obračun njegove ekipe končal.

Napadalec belega baleta je s tekme predčasno odšel četrtič letos, mnogi njegove poteze razumevajo kot kazanje nespoštovanja proti svojemu klubu.

Gareth je imel nekaj manjših težav čez teden. Kot običajno nismo tvegali, zato je počival”, je trener Zinedine Zidane odgovoril na vprašanje novinarjev, če je Bale odstranjen iz ekipe zaradi kakšne kazni.

Real se je z zmago proti Sevilli vrnil na prvo mesto in ima tri točke več od Barcelone, ki danes igra z Granado. V neposrednem prenosu na Sportklubu.