Zidane o Baleu: Lahko si mislite kar hočete

La liga 26. Jan 20209:40 > 9:40
Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images

Zinedine Zidane, trener Real Madrida je dejal, da Gareth Bale ni razlog težav, ki so bile v klubu, ki domuje na stadionu "Santiago Bernabeu".

Valižan Gareth Bale je že dolgo časa tarča kritik navijačev in medijev v Španiji. Vrhunec je dosegel, ko je po uvrstitvi svoje reprezentance na Evropsko prvenstvo svoje slavje pospremil z zastavo na kateri je bilo zapisano: “Wales. Golf. Madrid. V tem vrstnem redu”

“Vedno sem branil svoje igralce. Vsak dan trdo delajo, da lahko branijo grb tega kluba. Zato ne delim vašega mišljenja,” je dejal Zidane

“Upam, da bo Bale odigral še veliko tekem. Ko si bo opomogel ga želim videti na igrišču. Seveda ni vesel, ker ne more trenirati. Lahko si mislite kar želite toda govoril sem z njim in vem kaj si želi. Želi si igrati.”

Bale je bil strelec zadetka na tekmi v Španskem kraljevem pokalu proti moštvu Unionistas de Salamanca, ki jo je Real dobil s 3:1. Zaradi poškodbe kolena pa Valižana na tekmi v nedeljo proti Real Valladolidu ne bo v kadru Belega baleta.