Samo še podpis… Cavani prestal zdravniške preglede

La liga 26. Jan 202017:27 > 17:29
Clive Rose, Getty Images

Po poročanju španskih medijev naj bi Edinson Cavani že prestal zdravniške preglede v Madridu in naj bi v kratkem postal novi član Atletico Madrida.

Getty Images/Alex Pantling

32-letni Urugvajec je pred kratkim od vodstva PSG zahteval, da mu dovolijo prestop v januarskem prestopnem roku. Poleg Atletico Madrida naj bi zanj vladalo zanimanje v Angliji, vendar naj bi se Edinson Cavani naposled vendarle odločil za Španijo in Atletico Madrid.

Znesek prestopa zaenkrat še ni znan. Bo pa zagotovo več znanega v prihodnjih, ko bo Urugvajec tudi uradno postal član Atletico Madrida, ki ga krvavo potrebuje v svojih vrstah, saj imajo največ težav ravno z doseganjem zadetkov.

Cavani je v francosko prestolnico prišel leta 2013 za 64,5 milijona evrov. V tem obdobju je odigral 293 tekem in zabil kar 198 zadetkov. Ob koncu letošnje sezone pa mu s PSG poteče pogodba.