URADNO: Ben Arfa v Valladolidu, pričakal ga je Ronaldo

La liga 28. Jan 202013:17 > 13:21
Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Kar se je napovedalo, je zdaj prejelo tudi potrditev. Francoski nogometaš Hatem Ben Arfa je tudi uradno okrepil Valladolid in s španskim klubom podpisal pogodbo do konca sezone.

Izkušeni 32-letni nogometaš nikoli ni dosegel meje, ki se je v nogometnem svetu zanj predvidevala. Na severozahod Španije je prišel kot prost nogometaš saj je bil od julija 2019 brez kluba.

Povezano

Zadnja ekipa za katero je igral nekdanji francoski reprezentant je bil Stade Rennais. Pred tem je igral še za Lyon, Marseille, Hull, Nice in Paris Saint-Germain. Niti v enem klubu ni uspel razviti svojega talenta, ki ga nedvomno ima.

Zdaj bo poizkusil pomagati Valladolidu, katerega je večinski lastnik Ronaldo, da ostane v La Ligi.

Ekipa, ki svoje tekma igra na stadionu Jose Zorilla je po 21. krogih z 22 točkami na 16. mestu. Pet točk prednosti imajo pred cono izpada v katerem se trenutno nahaja Celta iz Viga.

Moštvo Valladolida je trenutno v slabem nizu rezultatov. Zadnjo prvenstveno tekmo so dobili 3. novembra proti Mallorci s 3:0. Od takrat dalje pa na devetih tekmah zabeležili štiri poraze ter pet neodločenih rezultatov.